- Замисліться над тим, чи не позначається використання Інтернету на успішності дитини, її здоров’ї, стосунках із членами сім’ї та друзями. Якщо в дитини проявляються ознаки інтернет-залежності, зверніться до фахівців за консультацією. Маніакальне використання Інтернету може бути симптомом інших проблем, зокрема депресії, золобленесті, низької самооцінки.
- Мережа є важливою частиною соціального життя багатьох підлітків. Встановіть домашні правила щодо того, які сайти можна відвідувати дитині, та дотримуйтеся їх. Ці правила можуть передбачати певний проміжок часу, протягом якого можна перебувати в онлайні, заборону використання Інтернету, поки не зроблені домашні завдання та ін.
- Встановіть комп’ютер у загальній зоні своєї оселі, а не в кімнаті дитини.
- Заохочуйте та підтримуйте бажання дитини займатися іншими справами, особливо спортивними іграми.
- Якщо дитина сором’язлива, віддайте її на заняття з набуття навичок спілкування. Заохочуйте дитину до справ, які сприяють її спілкуванню з іншими дітьми.
- Якщо вам здається, що дитину цікавлять лише он-лайнові відеоігри, спробуйте призвичаїти її до офлайнових «замінювачів» улюблених ігор. Наприклад, якщо дитині подобаються рольові ігри у ситі фентезі, заохочуйте читати її книжки з фентезі.
- Попросіть дітей показати вам, які місця вони відвідують та що їм подобається. Нехай ваше спілкування буде відкритим, щоб за потреби діти могли без вагань прийти до вас по допомогу.
- Використовуйте програми фільтрації. Фільтри допомагають блокувати певні матеріали, які виховують жорстокість і негативне ставлення до інших людей. Проте ці технології не вирішують проблему остаточно.
- Навчайте дітей бути толерантними і ввічливими під час спілкування в Інтернеті, поясніть, що не можна відправляти повідомлення, що виражають негативне ставлення, злість та образу.
Математика в школі. Опис досвіду. Розробки уроків з математики, алгебри, геометрії. Презентації. Позакласні заходи. Куточок класного керівника. Цікаві сторінки для колег, учнів та їх батьків. Запрошую всіх до співпраці!
Поради батькам
Підписатися на:
Дописи (Atom)
Немає коментарів:
Дописати коментар